14 maja odbyło się wyjątkowe spotkanie, podczas którego miało miejsce uroczyste wręczenie listu gratulacyjnego od Ewa Monika Kaliszuk – Senatorka RP dla ucznia Szkoły Podstawowej nr 8, jego rodziców oraz dyrekcji szkoły ![]()
List był wyrazem uznania dla postawy ucznia, który swoją troską o środowisko naturalne oraz chęcią dbania o czystość i estetykę miasta Olsztyn urzekł Panią Senator ![]()
![]()
Pani Senator skierowała również słowa gratulacji do rodziców ucznia oraz dyrekcji i pracowników szkoły za wychowanie młodego człowieka w duchu tak ważnych wartości, jak odpowiedzialność, szacunek do otoczenia
i troska o wspólne dobro ![]()
Jesteśmy niezwykle dumni z naszego ucznia i cieszymy się, że jego postawa jest inspiracją
dla innych. Serdecznie gratulujemy! ![]()
![]()






