Skip to content Skip to footer

Dzień Samorządu Terytorialnego

Szanowni Państwo Samorządowcy,

z okazji Dnia Samorządowca składam wyrazy uznania i serdeczne podziękowania za codzienną pracę na rzecz lokalnych społeczności, odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji oraz zaangażowanie w rozwój naszych małych ojczyzn.

To dzięki Państwa determinacji, otwartości na potrzeby mieszkańców i trosce o dobro wspólne możliwy jest rozwój miast, gmin i powiatów oraz budowanie silnych, bezpiecznych i przyjaznych wspólnot.

Życzę Państwu satysfakcji z pełnionej służby publicznej, wielu sukcesów zawodowych, pomyślności w realizacji ambitnych planów oraz niegasnącej energii do dalszego działania na rzecz mieszkańców. Niech podejmowane inicjatywy spotykają się z życzliwością, zaufaniem i społecznym uznaniem.