Skip to content Skip to footer

Dzień Patrona Przedszkola Miejskiego

Dzisiaj miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w obchodach Dnia Patrona Przedszkola Miejskiego nr 39 im. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej w Miasto Olsztyn💙🌷

To było niezwykle piękne, radosne i inspirujące spotkanie 😊 Dzieci zachwyciły swoimi występami oraz pokazem zajęć, pokazując jak wiele radości może dawać nauka poprzez zabawę, kreatywność i wspólne odkrywanie świata 🎭🧮✨

Szczególnie wyjątkowe jest dla mnie to, że patronką tej placówki jest osoba, która jest wciąż wśród nas — aktywna, zaangażowana i nadal dzieląca się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz ogromnym sercem do edukacji najmłodszych ❤️

Pani Profesor Edyta Gruszczyk-Kolczyńska nie tylko uczestniczyła w dzisiejszej uroczystości, ale również rozmawiała z rodzicami, spotkała się z nami, a później brała udział także w radzie pedagogicznej przedszkola 👩‍🏫📚

To naprawdę niezwykłe móc poznać osobiście osobę, która od lat inspiruje nauczycieli i rodziców, pokazując jak ważna jest mądra, wspierająca i twórcza edukacja dzieci 🌱💡

Dziękuję Pani Dyrektor Urszuli Ptak, zespołowi pracowników przedszkola i wszystkim uczestnikom za to bardzo sympatyczne i pełne dobrej energii spotkanie 🌸

Dziękujemy również serdecznie za piękny występ artystyczny Marii, tegorocznej dyplomantce – absolwentce wydziału wokalnego Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Olsztynie

🌺

Z Jolanta Skrzypczyńska, Klub Aktywnego Dyrektora W-M ODN w Olsztynie

#Olsztyn#Przedszkole39#Edukacja#DziecięcaMatematyka#EdytaGruszczykKolczyńska#Inspiracja#EdukacjaPrzedszkolna#SenatRP#Spotkanie#Dzieci#NaukaPrzezZabawę#EwaKaliszuk#kaliszuk