Skip to content Skip to footer

80-lecie Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Wyjątkowy jubileusz – święto nie tylko muzyki, ale przede wszystkim ludzi, którzy ją tworzą. 🎶

To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłam być z Państwem w tym wyjątkowym czasie.

Szanowny Panie Dyrektorze Januszu Ciepliński, Drodzy Muzycy Orkiestry, Pracownicy Filharmonii – jeszcze raz proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje z okazji jubileuszu. 💐 80 lat to nie tylko historia, ale przede wszystkim ludzie, pasja i nieustanna praca na najwyższym poziomie.

Najlepszym dowodem Waszej jakości jest publiczność – wierna, liczna i zawsze poruszona tym, co dzieje się na scenie. 👏

Dziękuję za zaproszenie i za możliwość wspólnego świętowania tego pięknego jubileuszu. Dziękuję również za wszystko, co robicie dla kultury naszego regionu – za emocje, inspiracje i dumę, którą nam dajecie. ❤️

Życzę Państwu kolejnych lat pełnych sukcesów, nowych artystycznych wyzwań, niesłabnącej energii i niekończących się powodów do dumy. ✨

Z Marcin Kuchciński – Marszałek Woj. Warmińsko-Mazurskiego, Mateusz Szauer – Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski, Robert Szewczyk Prezydent Olsztyna, Gustaw Marek Brzezin, Maria Bąkowska, Katarzyna Sobiech – Wicemarszałek Woj. W-M, Robert Turlej, Jerzy Przyborowski

#FilharmoniaWarmińskoMazurska#Olsztyn#80lecie#Jubileusz#Kultura#Muzyka#Orkiestra#WarmińskoMazurskie#DumaRegionu#EwaKaliszuk#kaliszuk#Senat